Събота, 19 Апр 2025
    
Мнения Общество

Пеевски: Ще подкрепим кабинета, време е да се работи за хората

  16.04.2025 11:33  
Пеевски: Ще подкрепим кабинета, време е да се работи за хората

 

Колкото и да им се иска на олигарсите, правителството няма да падне, отсече лидерът на ДПС-НОВО НАЧАЛО

Никакъв проблем няма със стабилността на този кабинет. ДПС-НОВО НАЧАЛО ще го подкрепи, защото е време да се работи за хората. Това заяви лидерът на ДПС и на ПГ на ДПС Делян Пеевски. Той коментира внесения от МЕЧ вот на недоверие срещу кабинета.

Единственото, което искам, е премиерът и министрите да се захващат и да решават темите на хората, категоричен бе Пеевски.

Колкото и да им се иска на олигарсите и на други политически лица, този кабинет няма да падне. Ако си вършат работата, ще имат подкрепа, каза още Делян Пеевски.

"Моята мисия, която е гарантирана, с отговорността, че стотици хиляди хора са ме подкрепили да съм тук, моята отговорност е хората да живеят добре. И аз като лидер на ДПС-НОВО НАЧАЛО ще направя това", увери Пеевски.

По повод излизането на дерибеите на Доган от властта, Пеевски заяви: "Един файтон хора без никакво значение".